Home

Recenzje

„Gdy gra Piekutowska, otwiera się horyzont, skrzypce zaczynają mówić, skarżą się, sprzeciwiają, modlą, błagają, rozmyślają, idą na spacer.”

Tempo Libre”, 2011

“To, co charakteryzuje Piekutowską, to – oprócz elegancji postawy i sposobu trzymania skrzypiec – szeroki dźwięk, szlachetny, nigdy rażący, niewątpliwy owoc rosyjskiej szkoły(…)

“Corriere di Tunisi”, 2005

„Patrycja Piekutowska jest dość rzadkim przypadkiem artystki, która oddaje publiczności nie tylko swój talent, ale i duszę. Ona po prostu gra dla ludzi, gra całą sobą i robi to tak, jakby opowiadała.”

„Gazeta Wyborcza”, 2008

 

17 lipca 2014 w warszawskiej restauracji St. Antonio odbyło się I spotkanie Klubu Liderów Przyszłości. Jego członkowie zostali wyłonieni w ramach programu „25/25. Młodzi liderzy na start”, odbywającego się pod patronatem Władysława Kosiniak-Kamysza – Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Wśród 25 Liderów znaleźli się m.in. Adam Bodnar, Rafał Brzoska, Joanna Erbel, Maria Seweryn, Olga Kozierowska, Dorota Masłowska, Artur Kurasiński, Michał Sadowski czy Patrycja Piekutowska, której koncert uświetnił spotkanie. (czytaj dalej…)

 

Najnowsza płyta

plyta_sonatas

Sonatas Johannes Brahms César Franck | Patrycja Piekutowska, Anna Miernik
Anna Miernik – piano, Patrycja Piekutowska – violin
>>> kup w sklepie <<<
plyta_journey
My Journey – wersja z autografem
>>> kup w sklepie <<<